Chiliz ve Bu 6 Altcoin’den Ortaklık Dahil Sıcak Haberler Var!

Scroll, “Session Zero” adlı bir sadakat programı başlattı. Fetch.ai ve Ankr bir ortaklık kurduklarını duyurdular. Chiliz kurucusu Alexandre Dreyfus, şirketin yarın yeni bir ortaklık duyurusu paylaşacağını söyledi. Ve daha fazlası…

Fetch.ai, Chiliz ve bu 5 altcoin’den haberler var!

Scroll “Session Zero” sadakat puan programını başlattı

Ethereum’un ikinci katman ağı Scroll, “Session Zero” adlı bir sadakat programı başlattı. Proje, Scroll Marks aracılığıyla Scroll ekosistemine katıldıkları için topluluğu ödüllendirmeyi amaçlıyor. Kullanıcıların varlıkları Scroll’a köprüleyerek Scroll puanları kazanmaları mümkün. Scroll, “Session Zero” koşullarını karşılamak için kullanıcıların yerel cross-chain köprüsü ve STONE aracılığıyla Scroll’a cross-chain ETH ve wstETH için LayerZero kullanmaları gerektiğini söyledi. Ayrıca Scroll, 10 Ekim 2023’ten bu yana Scroll’a varlık yerleştiren üyelere geriye dönük puanlar verecek.

Optimism, World Chain yönetimine katılmayı amaçlıyor!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere WorldCoin, kısa süre önce yeni bir Blockchain başlatacağını duyurdu. Buna göre WorldCoin Vakfı OP Stack’e dayalı Blockchain World Chain’i başlattığını açıkladı. Blockchain Optimism’in süper-chain’i Superchain’e katılacak. Ayrıca, Base, Mode, OP Mainnet ve Zora gibi diğer Blockchain’lerle etkileşime girecek. Buna ek olarak Optimism, World Chain’in Optimism’in yönetişimine aktif olarak katılmayı planladığını da açıkladı.

Fetch.ai ve Ankr, ortaklık kurdu

Fetch.ai ve Ankr bir ortaklık kurduklarını duyurdular. Bu ortaklık kapsamında, yeni alanları keşfetmek için yapay zekayı Blockchain ile birleştirecekler. Fetch.ai özel Blockchain ve yapay zeka oluşturma araçların sunacak. Diğer ortak Ankr ise ölçeklenebilir Web3 altyapısı sağlayacak. Fetch.ai, ortaklığın DApp geliştirmeyi basitleştireceğini söylüyor. Ayrıca, yenilikçilere Blockchain alanında yeniliği teşvik etmek için kapsamlı araçlar sağlayacağını belirtiyor.

Bir balina, yeni alımlarla varlıklarını 3.278 ETH artırdı!

On-chain gözlemci EmberCN, kısa süre önce Binance’den ETH ve stablecoin çeken balinanın son zamanlarda ortalama fiyatı 3.050 dolar olan 3.278 ETH satın almak için 10 milyon USDT harcadığını bildirdi. Bu balina, 1 Nisan’dan bu yana Binance’ten ETH ve stablecoin çekiyor. Ayrıca, şu ana kadar Binance’ten 69.388 ETH ve 265,8 milyon stablecoin çekti.

Chiliz yeni bir ortaklığa hazırlanıyor!

Türk kripto yatırımcılarının radarındaki bir proje olan Chiliz (CHZ) önemli bir hamle yapmaya hazırlanıyor. Bu bağlamda, Chiliz kurucusu Alexandre Dreyfus, şirketin yarın yeni bir ortaklık duyurusu paylaşacağını söyledi. Duyuru Dubai’deki Token2049 etkinliğinde yapılacak. Bu ortaklığın Chiliz (CHZ)’ye olan ilgiyi artırması mümkün.

Fantasy, puan airdrop ile yayına girdi!

Kripto ticaret kartı oyunu “Fantasy”, testnet aşamasındaki güçlü çekişmenin ardından Blast main-net’te yayına girdi. Oyun, kripto influencer’larının uygulamadaki diğer kullanıcılar tarafından takas edilebilen ticaret kartları haline gelmesini sağlıyor. Kartlarda yer alanlar, kartları takas edildiğinde %1,5’lik bir ücret alacaklar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir