Erkan Yolaç’tan 17 gün sonra vefat eden eşi Asuman Tuğberk Yolaç’a veda!

Erkan Yolaç, 16 Mayıs günü tedavi gördüğü hastanede vefat etmişti. Ünlü sunucunun bir süredir kanser tedavisi gören eşi Asuman Tuğberk Yolaç (72) ise 2 Haziran’da hayatını kaybetti.

1970 yılında Türkiye güzeli seçildikten sonra mankenlik ve kadın giyim üzerine modacı olarak kariyerine devam eden, Levent Barbaros Hayrettin Paşa Camii’nde kılınan öğle namazının ardından Zekeriyaköy Mezarlığı’ndaki aile kabristanında toprağa verildi.

Asuman Tuğberk’in oğlu, rahatsızlığı sebebiyle cenazeye katılmadı. Tescilli güzelin kızı Göksu Yolaç taziyeleri kabul etti.

Cenaze törenine Perran Kutman-Koral Sarıtaş çifti, Attila Atasoy, Ragıp Savaş ve Ali Sabancı’nın yanı sıra sanat, moda ve iş dünyasından çok sayıda isim katıldı.

“SEVDİĞİNİ KAYBEDİNCE ÇOK FAZLA YAŞAYAMADI”

Cenazeye katılan şarkıcı İzzet Yıldızhan, “17 gün önce buradan Erkan Yolaç’ı yolcu ettik. Çok seven insanlar sevdiğini kaybedince çok fazla yaşamazlarmış misali. Asuman anne ile Erkan Yolaç’ın aşkına, birbirlerine olan bağlılığına çok şahidim. Bende de çok büyük emekleri var. Allah rahmet eylesin” dedi.

“ONLARDAN ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM”

Oyuncu Ragıp Savaş, “Erkan abimizi uğurladık, arkasından Asuman ablamızı. Gençlik zamanlarımda onlarla çok yakın zamanlarım oldu, çok zaman geçirdim ve çok şey öğrendim onlardan. İki çok güzel insanı arka arkaya uğurluyoruz ama hayat böyle. Yapacak bir şey yok, takdiri ilahi. Hepimiz yaşayacağız” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir